Katıöz ailesinin acı günü

14/09/2021

Ak Parti Yunusemre İlçe Başkanı Fatih Katıöz’ün abisi Operatör Dr. Hasan Feyzi Katıöz yaşamını yitirdi. Merhuma Allah’tan rahmet ailesine, yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

Yaklaşık 2 hafta önce yakalandığı koronavirüs nedeniyle hastanede yoğun bakım servisinde tedavi gören Ortopedi Uzmanı Hasan Feyzi Katıöz'ün akşam saatlerinde ölüm haberi geldi.

Sakarya'nın tanınmış Ortopedi Uzmanlarından Hasan Feyzi Katıöz (50), korona virüs nedeniyle yattığı hastanede yoğun bakım servisinde bugün akşam saatlerinde yaşamını yitirdi. Korona aşı olmadığı belirtildi. Sakarya'da Yenikent Devlet Hastanesinde bir süre başhekimlik yapan ardından Karasu İlçe Devlet Hastanesinde yine başhekim olarak görev yapan Ortopedi Doktoru Hasan Fevzi Katıöz , Adapazarı'nda özel bir hastanede başhekim olarak da görev yapıyordu.

 2 hafta kadar önce Covit-19 belirtileri ile Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılan 50 yaşındaki doktor Hasan Fevzi Katıöz, tedavisi sırasında sağlık durumu ağırlaşınca yoğun bakım servisine kaldırıldı. Burada entübe olan Katıöz hastalıktan 2 hafta sonra bugün tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.


OKUYUCU YORUMLARI
?
İLGİLİ HABERLER